ביטלמניה! במה 360, 10 כלי מיתר אורחים: ירמי קפלן, ערן צור, עידן אלתרמן, חמי רודנר - כרטיסים

ביטלמניה! במה 360, 10 כלי מיתר
אורחים: ירמי קפלן, ערן צור, עידן אלתרמן, חמי רודנר 
 - כרטיסים

MAGICAL MYSTERY TOUR מסע קסום ומסתורי בעולמם של הביטלס ובשיריהם המופלאים במופע מדהים ומרגש, מלא בנוסטלגיה ובקסם… מופע מיוחד לכל המשפחה עם עיבודים מיוחדים המותאמים לילדים ולמבוגרים.

עוד פרטים ...

סקירת מחיר

מוקד ההזמנות *9066,
03-5111777 ראשון- חמישי 09:00-18:00, שישי 09:00-13:00
הזמן כרטיסים

המופע יחל כשעה עד שעה וחצי לאחר פתיחת דלתות

פתיחת דלתות במופע בתאריך ה 24.2: 21:30

פתיחת דלתות במופע בתאריך ה 25.2: 20:30

ארועעריםתאריך
ביטלמניה ! במה 360, 10 כלי מיתר אורחים: דניאל סלומ...תל אביב
בארבי
ו, 24/02/17
שעה 22:30
 
כרטיסים זמינים
כרטיסים
ביטלמניה! במה 360, 10 כלי מיתר אורחים: ירמי קפלן, ...תל אביב
בארבי
ש, 25/02/17
שעה 21:30
 
כרטיסים זמינים
כרטיסים
2 מתוך 1 - 2

פרטי אירוע

להקת MAGICAL MYSTERY TOUR הינה הלהקה המובילה בביצוע שירי הביטלס בישראל. הלהקה שהופיעה מול אלפי צופים ברחבי הארץ ולקחה חלק באירועים מובילים ובפסטיבלים הגדולים ביותר (פסטיבל ישראל, פסטיבל הסרטים בירושלים, פסטיבל הביטלס בחולון, (מופע התרמה לנוער במצוקה בישראל), מציגה מופע ייחודי המאפשר לילדים, נערים ומבוגרים להינות, לשיר ולרקוד ביחד עם כל להיטי הביטלס במופע מרתק אחד. המופע מציג את להיטיהם הגדולים של הביטלס (באנגלית) לצד קטעי קישור מצחיקים ומרתקים בשפה העברית, עם סרטונים מיוחדים המוקרנים ברקע. במופע תפגשו שירים של החיפושיות מכל הזמנים ומכל הסגנונות: YELLOW SUBMARINE, OBLADI-OBLADA, HARD DAY'S NIGHT, WITH A LITTLE HELP FROM MY FRIENDS ,SHE LOVES YOU, I WANNA HOLD YOUR HAND, HEY JUDE & more… מופע שמזכיר מתחילתו ועד סופו את ימי הביטלמניה המופלאים, בין אם בפן החזותי- חברי הלהקה הלבושים בחליפות מעונבות בדיוק כפי שאנו זוכרים את "ארבעת המופלאים" ובין אם בביצועים המוסקליים והאנרגיות הייחודיות לביטלס ובכלי הנגינה האותנטיים עליהם ניגנו הביטלס. מומלץ לחובבי המוסיקה בכלל ולחובבי החיפושיות והנוסטלגיה בפרט. המופע מתאים לגילאים 4 עד 70. משך המופע: כ-70 דקות. אורון קוריצ'ונר- שירה וגיטרה עופר פופ-קורן- בס ושירה שיקו פלדמן- גיטרה ושירה קובי סנדהאוז – קלידים ושירה אספיס רייס- תופים

אודות אמן זה

ביוגרפיית האמן

הלהקה מופיעה ביחד כבר במשך כעשר שנים, בכל הארץ, בהופעות הלהקה משלבת את שירי הביטלס עם קטעי אינפורמציה על הביטלס. הביצועים קרובים מאוד למקור לצד כמה ביצועים מקוריים לאותם השירים המוכרים והאהובים. בימים אלה עובדת הלהקה על הקלטת אלבום עם חומר מקורי אשר נכתב על ידי חברי הלהקה. הלהקה מופיעה באופן קבוע ברחבי הארץ.
לפרטים נוספים

המשך בחיפוש