לירז צ'רכי - כרטיסים

לירז צ'רכי - כרטיסים

הזמרת והשחקנית המוערכת לירז צ'רכי בפרוייקט מוזיקלי ראשון מסוגו שמשלב בין מוזיקה איראנית משנות ה-60-70 לבין ביטים ומוזיקה אלקטרונית עכשווית. כמי שנולדה להורים יוצאי איראן, ספגה לירז כבר מ...

עוד פרטים ...

סקירת מחיר

מוקד ההזמנות 9066*
03-5111777 ראשון- חמישי 09:00-18:00, שישי 09:00-13:00
הזמן כרטיסים
ארועעריםתאריך
לירז צ'רכיתל אביב
רדינג 3
ג, 09/05/17
שעה 22:00
 
כרטיסים זמינים
ניתן להדפיס כרטיסים בבית  כרטיסים
1 מתוך 1 - 1

פרטי אירוע

הזמרת והשחקנית המוערכת לירז צ'רכי בפרוייקט מוזיקלי ראשון מסוגו שמשלב בין מוזיקה איראנית משנות ה-60-70 לבין ביטים ומוזיקה אלקטרונית עכשווית. כמי שנולדה להורים יוצאי איראן, ספגה לירז כבר מילדותה את התרבות הפרסית דרך מוזיקה עממית, מאכלים מסורתיים ושפה שעוברת בירושה. אך דווקא באחד מביקוריה בלוס אנג׳לס, ברחובות המהגרים האיראניים, נחשפה לירז ליצירות מוזיקליות חדשות של מתנגדי המהפכה: דוגמת הזמרת האגדית גוגוש (Googoosh) והזמר הנודע דריוש (Dariush), אותה המוזיקה שנבצר מהוריה לשמוע בעקבות המהפכה באיראן.

 

החיבור בין ביטים לבין יצירות איראניות בפרוייקט המוזיקלי קשור לרצון הבוער של לירז לשלב בין הסיפור המסורתי של הוריה לבין הסיפור העכשווי שלה. כך נוצר החיבור עם המפיק ריג׳וייסר על מנת להעניק ליצירה המורכבת את הסאונד הייחודי של L.A המהדהד לאותו ביקור מכונן. עבור לירז, שתי הקצוות הללו, הסאונד האלקטרוני והצלילים הקלאסיים, מתארים את הסיפור האישי שלה ושל משפחתה ואת הסיפור של איראן הנעה בין מהפכות.

 

האלבום שבדרך מכיל קאברים ושירים מקוריים אותם הלחינה וכתבה לירז יחד עם אמנים איראניים. בדומה לסיפורה האישי גם האלבום נע בין צלילים מלנכוליים לבין מקצבים מהירים ורקידים במעטפת של סימפולים וביטים אלקטרוניים מייד ביי ריג׳וייסר. בקיצור מסע מוזיקלי בין טהרן - ת״א - אל.איי !

המשך בחיפוש