תזמורת שטראוס מוינה תל אביב - כרטיסים

ב, 16/10/17, שעה 21:00היכל התרבות תל אביב
תל אביב

עוד פרטים ...

  • ?מתי ואיפה

  • !עבורי ועבור אחרים

  • EVENTIM קהילה

detailb.teaser.ticketPrice.p.orderTickets

מוקד ההזמנות 9066*
03-5111777 ראשון- חמישי 09:00-18:00, שישי 09:00-13:00
הזמן כרטיסים עכשיו!

לרכישת מקומות נגישים לבעלי מוגבלויות יש לפנות למוקד שירות הלקוחות 9066*

מבצעים והטבות

אנא בחרו בחלונית את סוג ההטבה שאתם מעוניינים לממש ואז הזן את הקוד שבידך ולחץ על כפתור שלח

בחירת מושב אוטומטית

אתה בוחר את המחיר - אנו נבחר את המושבים הזמינים הטובים ביותר

הזמנה על פי מפת ישיבה
חפש את המושב שלך בעצמך
תזמורת שטראוס מוינה, היכל התרבות תל אביב, 16/10/17
סגור תצוגת מסך מלא
קטגוריהתאורמחירכמות 
1 רמה-1רגיל
365.00 ש"ח
2 רמה-2רגיל
325.00 ש"ח
3 רמה-3רגיל
295.00 ש"ח
4 רמה-4רגיל
285.00 ש"ח
5 רמה-5רגיל
255.00 ש"ח
6 רמה-6רגיל
225.00 ש"ח
7 רמה-7רגיל
195.00 ש"ח
ברוכים הבאים ל
היכל התרבות תל אביב
הזמנה על פי מפת ישיבה
 
 פרטי אירוע

מאז נוסדה תזמורת פסטיבל שטראוס של וינה בשנת 1978, עם הופעות שזכו לשבחים רבים באולמות הקונצרטים הטובים בעולם, היא ביססה את מעמדה כאנסמבל מהמעלה הראשונה לפרשנות אותנטית של המוסיקה הוינאית.

לצד הנאמנות לסגנון המסורתי והצליל הוינאי האמיתי, הסמל הייחודי של תזמורת פסטיבל שטראוס הוא הקסם והשמחה ביצירת מוסיקה ברמה האומנותית הגבוה ביותר.

בקונצרטים קיים מקום להומור ובידור כמו גם לעומק אומנותי. תזמורת פסטיבל שטראוס בה חברים נגנים מהתזמורות הגדולות של וינה ומומחים מעולים התפתחה לאנסמבל מהמובילים בעולם.

פיטר גות', המומחה הנודע לשטרואס חולק את תפקיד המנהל המוזיקלי עם ווילי בוכלר, הנגן הראשי של התזמורת הפילהרמונית של וינה. יחדיו הם ממשיכים במסורת של שושלת שטראוס במאה ה-21.

אין ספור נגנים אורחים הובילו את תזמורת פסטיבל שטראוס מסביב לעולם בפני קהלים ביפן, סין, טיוואן ודרום קוריאה, שם התזמורת מדורגת בין האהובות ביותר. באותה מידה הערים הגדולות של מזרח אירופה כמוסקווה, סנט. פטרסבורג וקייב הינן יעדי מסע קבועים של התזמורת.

הופעות על במות הקונצרטים החשובות בעולם, כמו אולם התזמורת הפילהרמונית של קולון, אולם הרקולס במינכן, אולם סנטורי בטוקיו, מרכז האומנויות בסיאול, הדום מוזיקי במוסקווה או המוסיקווריין בוינה הינם עדות להערכה הבינלאומית הרבה.

בעיר הבית של תזמורת פסטיבל שטראוס, וינה, היא מיוצגת באופן מיוחד. מאז תחילת המילניום בשנת 2000, הקונצרטים השנתיים לכבוד השנה החדשה של תזמורת פסטיבל שטראוס באולם הגדול של הקונצרטהאוס של וינה נחשבים לאחד מרגעי השיא המוסיקליים של השנה החדשה.

באופטימיות והנאה רבה תזמורת פסטיבל שטראוס של וינה זוכה בהתלהבות ותשואות, כשהיא מביאה את בשורת התלהבות הנעורים הנצחית של המוזיקה הוינאית.

בקונצרט משתתפת זמרת הסופרן ג'ודית האלאץ, אשר למדה בקונסרבטוריון של וינה ובבית הספר לאופרה. היא השתתפה בקונצרטים עם נגנים מהתזמורות החשובות באוסטריה, בהן התזמורת הפילהרמונית של וינה, והופיעה באולמות הקונצרטים ובפסטיבלים באוויר הפתוח באירופה, קנדה ויפן.

המשך בחיפוש