BIG THIEF - כרטיסים

BIG THIEF - כרטיסים

להקת האינדי פולק-רוק המבריקה מברוקלין בהופעת בכורה בישראל!

עוד פרטים ...

סקירת מחיר

מוקד ההזמנות 9066*
03-5111777 ראשון- חמישי 09:00-18:00, שישי 09:00-13:00
הזמן כרטיסים

פתיחת דלתות בשעה 20:30

ארועעריםתאריך
BIG THIEFתל אביב
בארבי
ג, 21/11/17
שעה 20:30
 
כרטיסים מ 105.00 ש"ח
כרטיסים
1 מתוך 1 - 1

פרטי אירוע

שוקי וייס מציג:

BIG THIEF

להקת האינדי פולק-רוק המבריקה מברוקלין בהופעת בכורה בישראל!

לאחר שפרצו לתודעה עולמית עם אלבומם הראשון Masterpiece וחובקו על ידי מבקרי המוסיקה החשובים בעולם - אדריאן לנקר (שירה וגיטרה), מיק באק (גיטרה), ג׳יימס קריבנצ׳ייה (תופים) ומקס אולארצ׳יק (בס) אקא BIG THIEF, שחררו השנה את אלבום האולפן השני שלהם Capacity הממשיך את הקו המסקרן של אלבומם הראשון ומצליח לדייק את הרוח העדינה אך הדינמית שבזכותה הפכו לאחד השמות הבולטים בשמי האינדי האמריקאי.
שני אלבומי הלהקה יצאו תחת הלייבל Saddle Creek האיכותי המחזיק שמות בולטים כמו הברייט אייז ועוד.

את כתבת העומק של מגזין פיצ'פורק על אדריאן לנקר, מנהיגת להקת ביג ת'יף, בחר העורך לשים תחת הכותרת Big Thief's Adrianne Lenker is one of a kind ולא סתם. הסיפור המורכב של אדריאן לנקר, מנהיגת הלהקה, חושף מעט מעולם ההשראה שספגה בצורה לא שגרתית במהלך חייה. ילדותה בכת נוצרית באינדיאנפוליס, נדודיה עם אביה בוואן בכל רחבי המערב התיכון במשך חמש שנים עד לקבלתה ללימודי מוסיקה בגיל 17 במלגה מלאה וללא ידע תאורטי בברקלי סקול אוף מיוזיל בבוסטון, ומשם ליומה הראשון בניו יורק בו פגשה את מיק באק, משתף הפעולה העיקרי שלה וגיטריסט הלהקה.

ההגשה השברירית והטעונה של לנקר, עם ההתפוצצויות הרגעיות של הגיטרות החותכות בידי מיק באק, הגרוב האוורירי של הבס והתופים בידי מקס אולארצ׳יק וג׳יימס קריבצ׳נייה הם החומר שממנה עשויה הלהקה שהצליחה לעורר את רולינג סטון מגזין, ספין, פיצ׳פורק, NPR, BBC Radio6, KEXP ובעצם כל תחנת רדיו, מגזין נחשב ומבקר מוסיקה מכובד על הפלנטה.

בסיסט הלהקה מקס אולארצ'יק (הבן של אלון אולארצ'יק) אשר גדל בתל-אביב והיה שחקן פעיל בסצנת הג'אז המקומית, חי בניו יורק 4 שנים:
"זאת הגשמת חלום להגיע בפעם הראשונה עם ביג ת'יף לארץ. אנחנו כל יום במקום אחר בעולם, על במה אחרת, ואני מתרגש שהלהקה תזכה לחוות את הקהל הישראלי החם והאוהב ולהכיר קצת את המקום שממנו אני מגיע"

המשך בחיפוש