Gregg Braden - גרג בריידן - כרטיסים

Gregg Braden - גרג בריידן  - כרטיסים

לראשונה בישראל לאירוע אחד בלבד! החוקר המדען והסופר בעל השם העולמי בתחום המדע והרוחניות.

עוד פרטים ...

סקירת מחיר

מוקד ההזמנות 9066*
03-5111777 ראשון- חמישי 09:00-18:00, שישי 09:00-13:00
הזמן כרטיסים

האירוע יתקיים בין השעות 9:30- 14:30, (פתיחת דלתות אולם בשעה 9:00)
הפסקה אחת של 30 דקות בלבד. סה"כ 5 שעות.
האירוע באנגלית! תרגום סימולטני לעברית (באוזניות) בעלות נוספת של 12 ש"ח

ארועעריםתאריך
GREGG BRADENתל אביב
הבימה- התיאטרון הלאומי- אולם רובינא
ו, 09/03/18
שעה 09:30
 
כרטיסים מ 300.00 ש"ח
כרטיסים
1 מתוך 1 - 1

פרטי אירוע

גרג בריידן
הסופר והדובר הבינלאומי הנודע מגיע לישראל בפעם הראשונה לארוע אחד בלבד!

שריינו את מקומכם ביום המיוחד הזה!

תאריך: 9 במרץ 2018
שעה: 9:30 – 14:30 (פתיחת דלתות אולם בשעה 9:00)
הפסקה אחת של 30 דקות בלבד. סה"כ 5 שעות.
מקום: אולם רובינא - תיאטרון הבימה, תל אביב

* כולל תרגום סימולטני לעברית עם אוזניות. בעלות נוספת של 12 ש"ח לכרטיס
(נא להביא תעודת זהות כדי לקבל אוזניות).

סדנה - בן אדם על פי עיצוב
להעיר את עוצמתו של הסיפור האנושי החדש

ככל שאנחנו מכירים את עצמנו טוב יותר, כך אנחנו מצוידים טוב יותר עבור כל מה שהחיים מביאים בדרכנו. זוהי עובדה פשוטה זו השוכנת בלב ליבה של תוכנית חדשה זו: "בן אדם על פי עיצוב".

אנחנו חיים את חיינו, בוחרים את מערכות היחסים שלנו, ופותרים את בעיותינו על פי האופן שבו אנחנו חושבים על עצמנו. תגליות חדשות, החל בהתפתחות האנושית וגנטיקה ועד למדע החדש של הנוירו-קרדיולוגיה (הגשר בין המוח והלב) הפכו על פניהן 150 שנות חשיבה המתייחסות לדרך בה אנחנו רואים את עצמנו בעולם. עכשיו אנחנו יודעים שאנחנו "מחווטים" בכוונה עבור יכולות יוצאות דופן שנראו נדירות ומיסטיות בעבר.

אנחנו יודעים גם שלכל אדם יש מפתח ייחודי, אשר פותח את הקוד האישי של יכולותיו. המדע הטוב ביותר של היום סולל את הדרך לעשות זאת, ומוביל אותנו ישירות לאינטואיציה עמוקה ולידע ישיר על פי דרישה, ידיעה מראש (ידיעת אירועים עתידיים לפני התרחשותם), גישה "חמה" לאמונות בריאות תת- מודעוֹת, הפעלת מערכת חיסונית משופרת, התעוררות של הורמונים נוגדי הזדקנות, ועוד הרבה, הרבה יותר! בתכנית החזותית הזו, גרג יחלוק את התגליות והטכניקות שאינן משאירות ספק לכך שאנחנו הרבה יותר ממה שהובילו אותנו להאמין, ואפילו מעבר למה שדמיינו בעבר. גרג תכנן באופן ייחודי את התוכנית הזו כשאתם במחשבתו, כדי לדבר על העובדות מדוע אתם בן אדם על פי עיצוב ה'מחווט' על מנת להיות יוצא דופן!

תוכנית רב-חושית זו היא ההזדמנות שלכם:

* לגלות את הראָיָה שהופכת על פניה את החשיבה של למעלה מ 150 שנים של הזרם המרכזי בנוגע למוצא שלנו,ותפקידה של האבולוציה בחיינו.
* לראות את התגליות המדעיות שהופכות על פניהם את הגבולות המקובלים של הגבולות והיכולות שלנו וכיצד ליישם אותם בחייכם!
* לגלות את העובדות של חוכמת הילידים העתיקה הנתמכות כיום על ידי המדע של המאה ה 21 בכל הנוגע לקשר שלנו עם גופנו והעולם!

* התנסו בטכניקות שנבדקו על פני זמן וקלות לשימוש על מנת:
• להשיג גישה למצבים עמוקים של אינטואיציה
• ליצור מצבים עמוקים של ריפוי רגשי ופיזי
• להפחית / למנוע את השחיקה של מנעול הזמן של הדנ"א שלנו המוביל מחלות והזדקנות
• לגלות את המסתורין והמשמעות של מצבי תודעת-על נסתרים, ועדיין עוצמתיים..
• ליישם תגליות אלו ביחסים אישיים אינטימיים, קשרים עסקיים, להחלטות משנות חיים, ולריפוי הליבה מבפנים החוצה!

מכיוון שאבותינו הקדמונים הביטו לשמים בתחושה שהיה יותר בחייהם ממה שהם הבינו באותו רגע, שאלה אחת נשאלת אינספור פעמים על ידי אינספור אנשים החולקים אותה חוויה. השאלה: "מי אנחנו?" אולי בפעם הראשונה אנחנו יכולים לענות כיום על השאלה בצורה מושלמת יותר מאשר אי פעם בעברנו. התשובה נמצאת במסתורין שלנו, והמפתח הוא שעלינו לאמץ את מה שגילה המדע הטוב ביותר של זמננו. ישנן עכשיו כל כך הרבה תגליות שאינן מתאימות יותר לחשיבה המקובלת עד שכבר לא ניתן להתעלם מהן. עכשיו עלינו לאמץ את התגליות ולשנות את הסיפור שלנו. הסיפור החדש מתחיל עם הראיות שאנחנו 'בני אדם על פי עיצוב'.

ביוגרפיה:

גרג בריידן, הסופר הנמכר ביותר של הניו יורק טיימס, הוא בעל שם עולמי כחלוץ בגישור בין המדע, חוכמה עתיקה והעולם האמיתי!
מועמד בשנת 2015 לפרס טמפלטון היוקרתי
בעקבות קריירה מוצלחת כגיאולוג מחשבים במהלך משבר האנרגיה של שנות ה 70, הוא עבד כמעצב בכיר במערכות מחשבים עם מערכות ההגנה של מרטין מרייטה בשנותיה האחרונות של המלחמה הקרה.
ב 1991 הוא הפך למנהל התפעול הטכני הראשון של מערכות סיסקו.

מאז 1986 חקר גרג כפרים בהרים גבוהים, מנזרים מרוחקים וכתבים נשכחים על מנת למזג את סודותיהם הנצחיים עם המדע הטוב ביותר של ימינו. הגילויים שלו משותפים כעת ב 34 שפות באמצעות ספרים מעוררי השראה כגון: הקוד האלוהי, האמת העמוקה, וספרו החדש, נקודת המפנה: יצירת חוסן בזמנים של קיצוניות.

ספרו רב המכר משנת 2007, 'המטריצה האלוהית', נבחר לאחרונה כמקור לסדרת הטלוויזיה "שזירה", והוא עתה ספר לימוד לקורסים בפיסיקה בבתי ספר תיכוניים, החוקרים תגליות חדשות במדע ובמערכת היחסים שלנו עם העולם.
גרג קיבל כבוד רב והוקרה על תובנותיו, כולל מועמדות בשנת 2015 לפרס טמפלטון היוקרתי, והוזכר על ידי ווטקינס ג'ורנל היוקרתי באנגליה כאחד מ 50 האנשים המשפיעים ביותר מבחינה רוחנית בעולם. הוא ממלא תפקיד פעיל בקבוצות חשיבה כגון זו של מכון HeartMath העוסקת ביוזמת העקביות העולמית, ובקבוצת ההנהגה ההתפתחותית שנוסדה על ידי דיפאק צ'ופרה וקבוצת מקור הסינרגיה ב 2008. ספריו זכו בחמישה פרסי זהב בקטגוריות של מדע וקוסמולוגיה, דת, ושינוי חברתי, מהפרסים היוקרתיים של נאוטילוס.
גרג שיתף את מצגותיו והדרכותיו עם חברות מרשימת פורצ'ן 500 והאומות המאוחדות, וכעת הוא הוצג בתכניות מדיה המשודרות ברשתות מרכזיות ברחבי צפון אמריקה ואירופה.
גרג בריידן הוא שילוב נדיר של מדען, בעל חזון וחוקר עם היכולת לדבר אל מוחנו, תוך כדי נגיעה בחוכמת לבנו. - ד"ר דיפאק צ'ופרה.
האתר של גרג בריידן: http://www.greggbraden.com
מארגן ומפיק האירועים: אילן כהן

www.ShalohaProductions.com

המשך בחיפוש