RADIOHEAD - כרטיסים

ב-2017 יש רק להקה אחת שהצליחה להישאר חדשנית, רלוונטית ובעיקר מרגשת מעל 20 שנה. להקה שהתברכה ביכולת על-אנושית להתיך יחד ה...

עוד פרטים ...

  • ?מתי ואיפה

  • !עבורי ועבור אחרים

  • EVENTIM קהילה

:בחר את הכרטיסים עכשיו

מוקד ההזמנות 9066*
03-5111777 ראשון- חמישי 09:00-18:00, שישי 09:00-13:00
הזמן כרטיסים

דגשים חשובים:
1. המכירה מוגבלת ל 4 כרטיסים פר לקוח
2. שם הלקוח יודפס על הכרטיס ותעודה מזהה תיבדק בכניסה לאירוע


לפרטים לגבי מתחם נגיש, נא ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות בטלפון *9066

ארועעריםתאריך
RADIOHEADתל אביב
גני יהושע- פארק הירקון
ד, 19/07/17
שעה 20:00
 
כרטיסים זמינים
ניתן להדפיס כרטיסים בבית  כרטיסים
1 מתוך 1 - 1

פרטי אירוע

נרנג'ה מציגים:

RADIOHEAD

פארק הירקון, תל אביב
יום רביעי - 19.7 -פתיחת שערים בשעה 17:00

ב-2017 יש רק להקה אחת שהצליחה להישאר חדשנית, רלוונטית ובעיקר מרגשת מעל 20 שנה. להקה שהתברכה ביכולת על-אנושית להתיך יחד השפעות מוזיקליות רחוקות כדי ליצור לעצמם ולמאזינים שלהם זהות חדשה; להקה שהנטייה הכפייתית שלה להתנסות בסאונד פורץ-גבולות הדהדה השפעה לדורות שלמים של אמנים וריסקה לעד חומות ז׳אנרים מיותרות; להקה ששינתה את הדרך שבה אנחנו שומעים מוזיקה, עושים מוזיקה, רואים מוזיקה, חושבים מוזיקה ואפילו קונים מוזיקה. עכשיו, 17 שנה אחרי שביקרו פה בפעם האחרונה, רדיוהד מגיעים להופעה אחת בתל אביב.

בהופעה של רדיוהד נהייה ברור שלפני הכל הם המחברים והמבצעים של כמות אדירה של שירים בלתי נשכחים. הרפרטואר שלהם מצליח להיות מצד אחד מוכר, קלאסי - את רובו כולנו יודעים בעל פה - ומצד שני מהפכני, מתפתח ומפתיע. הביצועים המהודקים של ההרכב, יחד עם האנרגיה הייחודית של הסולן, תום יורק, הופכים כל הופעה לחוויית לייב חד-פעמית שמושכת קהלי ענק לחזור שוב ושוב להופעות, להשתתף בחגיגת האבולוציה האמנותית, לראות איך הם התחדשו, כמה הם גדלו, איך הם המציאו את עצמם מחדש הפעם.

רדיוהד של היום היא להקה עם הווה עדכני מתמיד, ועם עבר מפואר ומגוון שמעלה אותם מעל כל קיטלוג: להקה שהתחילה עם המנון גראנז׳ בריט-פופי אלמותי, Creep; סטרה למבקרים עם יצירת המופת האלטרנטיבית The Bends ואז התאבדה-מסחרית והגיעה לגן עדן — פעמיים! — עם שניים מהאלבומים הטובים ביותר של כל הזמנים, OK Computer ו-Kid A.

הדורות החדשים שמגלים את רדיוהד בריוורס דרך היצירות החדשות שלהם - In Rainbows האהוב במיוחד בישראל או האלבום החדש ועטור השבחים A Moon Shaped Pool - מגלים להקה שההשפעות שלה חלחלו לכל ז׳אנר מוזיקלי בימינו: רוק, אלקטרוני, עולם, היפ הופ. רדיוהד של היום היא כבר יותר מעוד להקה, היא עולם - עם שפה ויזואלית ייחודית, דימויים יחודיים, אווירה בלתי ניתנת לחיקוי והומור פנימי. במיוחד בישראל - מדינה שנהנתה תמיד מקשר אינטימי וחם עם הלהקה - הופעה של רדיוהד היא חוויה תרבותית מהזן הנדיר ביותר.

עשרת אלפים הכרטיסים הראשונים יימכרו במחיר מוזל של 429, והשאר במחיר אחיד של 479. כמו תמיד אצלנו, אין מקומות ישיבה, גולדן רינג, וי.איי.פי, מחירים מופרכים או כל חלוקה אחרת של הקהל למעמדות. מי שרוצה לשבת מוזמן להביא שמיכה, ומי שרוצה לעמוד קרוב לבמה מוזמן להגיע מוקדם. ככה נוודא שהכרטיס יימכר במחיר שווה לכולם, וכמה שיותר אנשים יוכלו ליהנות איתנו מהאירוע ההיסטורי הזה.

באהבה,
נרנג׳ה

אודות אמן זה

ביוגרפיית האמן

הלהקה הגדולה של זמננו - סיבוב ההופעות המתוכנן ל 2017 מבטיח להיות מרתק במיוחד, העקבות יציאת אלבומם האחרון השנה.
לפרטים נוספים

המשך בחיפוש