מי אנחנו?

חברת CTS איוונטים ישראל הינה חברת בת, ה- 21 במספר, של חברת איוונטים העולמית. איוונטים מספקת פתרונות טכנולוגיים של E-ticketing ומהווה פלטפורמה לפרסום ושיווק עבור אמנים, הופעות, מופעים ואירועי תרבות.
אוונטים הינה חברת הכרטיסים הגדולה באירופה והשניה בגודלה בעולם. הצטרפנו באפריל האחרון לרשימה מובחרת של חברות בת ברחבי אירופה של חברת האם שמקורה בגרמניה ומחזיקה ב- 95 אחוזים מהשוק הגרמני ואף מונפקת בבורסה.


אז מתי נחתנו בארץ?

חברת CTS איבנטים ישראל קרמה עור וגידים באפריל 2011 בישראל ומאז היא מכה גלים בשוק הכרטיסים האלקטרוניים להופעות בארץ. זה לא היה זבנג וגמרנו! החברה עשתה מחקר מקיף בשוק הכרטיסים המקומי לפני הקמתה בניסיון לזהות את הצורך של המפיקים והקהל בארץ בכל הקשור בתחום הכרטיסים וההופעות ובחנה היטב כיצד ניתן לתת מענה טכנולוגי, מתקדם, יעיל ושירותי עבור כלל הגורמים.


מה קורה לכל מקום שאליו מגיעה איוונטים?

לכל מדינה אליה הגיעה איוונטים, היא הצליחה לחולל מהפכות של ממש בתחום הבידור והאירועים ובכל הקשור בשירותי הכרטוס האלקטרוני ושירות הלקוחות, שאינו מתפשר על מקצועיות, שירותיות ויחס משופר מזה שמציעים משרדי הכרטיסים בארץ. אחרי הכול, גם לך מגיע להרגיש כמו בחו "ל ולקבל את השירות הטוב ביותר.


מהפכת הכרטיס האלקטרוני – הנוחות קובעת!

השימוש בטכנולוגיה חדישה ופורצת דרך בתחום, היא מהפיכה של ממש. החברה שמה דגש על השימוש בכל כוחות האינטרנט, המדיה הדיגיטלית ותוכניות השותפים ובעזרת כל אלו מצליחה איוונטים ישראל לרשום לעצמה הישגים גדולים בזמן קצר בשוק ההופעות, שעד כה היה שוק מצומצם ולא מתקדם לעומת שאר העולם. עם ניחוח בינלאומי ובשורת החידוש של טכנולוגיית הכרטיס האלקטרוני של Eventim עכשיו גם ישראל יכולה להרגיש כמו בחו "ל


Eventim - כי זה לא רק event אחד

באתר אוונטים ניתן למצוא את מיטב ההופעות העכשוויות בשוק ההופעות הישראלי, הן הופעות בינלאומיות מובילות והן מגוון הופעות של אמנים מקומיים, אירועי תרבות ומופעים ברחבי הארץ.


ותמיד לכל שאלה שהיא, צוות שירות הלקוחות שלנו ישמח לענות על כל שאלותיכם ולעמוד לרשותכם.

נתראה בהופעות...

Eventim Israel