Christian Scott aTunde Adjuah - חצוצרן העל מניו אורלינס - כרטיסים

המופע של Christian Scott aTunde Adjuah ב 29.8.17 בשעה 00.30 מתקיים בלילה שבין יום שני 28.8 ליום שלישי 29.8 כ...

עוד פרטים ...

  • ?מתי ואיפה

  • !עבורי ועבור אחרים

  • EVENTIM קהילה

:בחר את הכרטיסים עכשיו

מוקד ההזמנות 9066*
03-5111777 ראשון- חמישי 09:00-18:00, שישי 09:00-13:00
הזמן כרטיסים


• מקומות הישיבה בכל המופעים – אינם מסומנים!

• לרוכשים כרטיסים ל 3 מופעים שונים ומעלה , באותה רכישה , ניתנת הנחה של 10%.

• רכישת כרטיסים בכל הנחה שהיא מחייבת הצגת תעודה מתאימה בעת קבלת הכרטיסים ובכניסה לאולמות - אין כפל מבצעים או הנחות.

• מומלץ להדפיס את הכרטיסים בבית – ללא עלות נוספת ! למי שלא מדפיס - ניתן לאסוף הכרטיסים במשרדי איוונטים בדיזנגוף סנטר ת''א או בקופות באילת בימי הפסטיבל: מומלץ לאסוף בין השעות11.00-15.00 בקופה ממוזגת במוזיאון "אילת עירי" (צמוד ל AMAX) או לאחר מכן ,משעה 19.00 בקופות הפסטיבל בנמל .

• אתר הפסטיבל נגיש ומותאם. נכים, מתקשי הליכה וכבדי שמיעה מתבקשים לפנות אל ההפקה מראש כדי להסדיר קבלת ערכת שמיעה, הכנת מקומות ישיבה מתאימים וסיוע בתנועה באמצעות גולפית.- לפניות יש לכתוב לכתובת המייל - ophir@forum-faktor.co.il

ארועעריםתאריך
Christian Scott aTunde Adjuah - חצוצרן העל מניו או...אילת
נמל אילת- Red Note
א, 27/08/17
שעה 20:00
 
כרטיסים זמינים
ניתן להדפיס כרטיסים בבית  כרטיסים
Christian Scott aTunde Adjuah - חצוצרן העל מניו או...אילת
נמל אילת- Red Note
ג, 29/08/17
שעה 00:30
 
כרטיסים זמינים
ניתן להדפיס כרטיסים בבית  כרטיסים
לסקירת האירוע2 מתוך 1 - 2

פרטי אירוע

המופע של Christian Scott aTunde Adjuah ב 29.8.17 בשעה 00.30 מתקיים בלילה שבין יום שני 28.8 ליום שלישי 29.8

כריסטיאן סקוט, הידוע גם בשם כריסטיאן אטונדיי אדג'ואה, הוא נצר לאליטה האמנותית והחברתית של ניו אורלינס. חצוצרן, מלחין, מפיק מוזיקלי ומעצב כלים, סקוט הוא בן למשפחה של מוזיקאים ומנהיגים חברתיים, שצמח לתוך עולם של צלילים ומעשים. הוא אחיינו של הסקסופוניסט דונלד האריסון הבן, שניגן בין היתר עם רוי היינס ועם שליחי הג'אז של ארט בלייקי, ונכדו של דונלד האריסון האב, איש ואגדה, ומי שהיה צ'יף של ארבעה שבטים אינדיאניים שחורים. מגזין "ג'אז טיימס" בחר לתארו כ"אליל הסגנון הצעיר של הג'אז" ואכן, השילוב בין השכלה מוזיקלית ותודעה חברתית ופוליטית מעצב את חייו ומוביל את עשייתו האמנותית המקורית בבטחה ובתנופה. אטונדיי אדג'ואה הם שמות של שתי ערים בגאנה שבמערב אפריקה. "כך אני מודיע לעולם שאני מקבל את עברי ואני מוכן לחקור אותו", הוא אומר. "במובן מסוים כלל לא שיניתי את שמי. השלמתי אותו, כדי לשקף חלק נוסף של אילן היוחסין שלי, החלק שלפני סקוט".

הוא התחיל לנגן בגיל 12, לפני 22 שנה, ועד מהרה כבר היה מיומן מספיק כדי להצטרף ללהקה ולצאת להופעות. "הדוד שלי לקח אותי חזרה אל ראשיתה של המוזיקה", תיאר סקוט את החונכות המוזיקלית הנמרצת שקיבל. כנער צעיר השתתף בהקלטות, ואת אלבום הבכורה שלו כמוביל הרכב הוציא בשנת 2002, כשהוא בן 19. האלבום זכה במועמדות לגראמי ובמגזין "בילבורד" תואר במילים: "ללא ספק, הפרימיירה הכי יוצאת מן הכלל שהז'אנר ראה בעשור האחרון". עד היום הוציא סקוט עשרה אלבומים כמוביל הרכב, השלים תואר בברקלי וזכה פעמיים בפרס אדיסון. הוא גם חיבר מוזיקה לסרטים ושיתף פעולה עם שלל אמנים, בהם מקוי טיינר, פרינס, מרקוס מילר, אדי פאלמיירי, מוס דף (יאסין ביי), תום יורק וסולנג' נואלס. הוא מסור למטרות חברתיות, פעיל בארגונים חינוכיים, וקטעים רבים באלבומיו מתייחסים לנושאים פוליטיים בוערים, מנישואי הומואים ועד יחס המשטרה בארצות הברית לאזרחים אפרו אמריקאים.

המוזיקה שלו משלבת ג'אז מסורתי עם השפעות של רוק, היפ הופ, ואר אנ' בי. בין בלדות מהורהרות ואווריריות, לקטעים מלאי אנרגיה סוחפת, הוא מלהטט על פני שלוש וחצי אוקטבות של החצוצרה, המשמיעה קריאות צלולות או יללות מיוסרות. את הסגנון העכשווי והחדשני שלו הוא מכנה בשם סטרץ' מיוזיק, משום שהוא מותח את המוסכמות הקצביות, המלודיות וההרמוניות, כך שיכללו כמה שיותר צורות, שפות ותרבויות מוזיקליות. הוא אמן שמבקש לחדש על כל צעד ושעל. הוא פיתח מוסכמה הרמונית חדשה המכונה תא חיזוי, ועיקרה הוא להאיר את התוצאה הסופית של המשפט ההרמוני שקדם להחלטה לנגן צליל זה או אחר. השימוש שלו בפיית החצוצרה מדגיש את הנשימה במקום את הוויברציה, במה שקיבל את הכינוי טכניקת הלחישה. את האלבום "סטרץ' מיוזיק" מלווה אפליקציה אינטראקטיבית למאלתרים הצעירים, שמאפשרת לשלוט על ערוצי השמע של כל כלי, על הקצב והלופים ולקרוא תפקידים כתובים.

סקוט גם עיצב כמה חצוצרות מיוחדות, בשיתוף פעולה עם יצרן הכלים ההולנדי אדמס. הוא שלח ציורים שהפכו למציאות, וכך נוצרו כמה דגמים של יצירות אמן חד פעמיות שנבנו למידותיו, בהן חצוצרת סירנה, סירנט ופלוגלהורן הפוכה. המחשבה הראשונה היתה, מה אפשר לעשות כדי לשנות את הצליל. "לא שינו את הצורה של הכלים האלה כבר שבעים או שמונים שנה", מסביר סקוט, "וזאת לא בהכרח הצורה הכי טובה האפשרית. אמנם אנחנו לא יודעים אם הצורה החדשה תתפוס או אם זאת הצורה הטובה ביותר, אבל הרעיון הוא להמשיך לדחוף ולחפש". וזה מה שהוא עושה, דוחף ומחפש בדרכו להגשמת הקביעה של רשת הרדיו הציבורית של ארצות הברית (NPR): "כריסטיאן סקוט מוביל עידן חדש בג'אז".


כריסטיאן סקוט חצוצרה

לורנס פילדס פסנתר, מפתחות

לואקס קרטיס בס

קורי פונוויל תופים

צילום: רוברטו קיפרליהמשך בחיפוש