הדפדפן שלך אינו מאפשר נתוני גלישה ('קוקיז') צד שלישי. כדי לייצר הזמנה מוצלחת יש צורך לאחסן את נתוני גלישה ('קוקיז') שלנו בדפדפן שלך. אנא לחץ על הכפתור למטה כדי לפתוח את דף חנות הכרטיסים בחלון חדש.


פתח את החנות בחלון חדש

BRYAN ADAMS – GET UP TOUR - כרטיסים

BRYAN ADAMS – GET UP TOUR - כרטיסים

BRYAN ADAMS

לאור הביקוש המסחרר מופע שלישי !

4+5 בדצמבר, היכל מנורה מבטחים, תל אביב

6 בדצמבר, פיס ארנה, ירושלים

מרגע הבשורה על הגעתו של הרוקסטאר הקנדי בראין אדמס לישראל הקהל לא נשאר אדיש לפרץ הבלדות הרומנטיות והמנוני הרוק העל זמניים שצפויים להתנגן במופעים. לאור מכירת הכרטיסים המסחררת לשני המופעים שנקבעו בתל אביב ובירושלים, הפקת המופע מבשרת על מופע שלישי שיתקיים ב 5 בדצמבר בהיכל מנורה מבטחים.

בריאן אדמס מגיע לישראל לשלושה מופעים עם אינסוף להיטי ענק:

" Summer of '69 ", " (Everything I Do) I Do It For You ", " Run to You "," Heaven ", " Here I Am ", " Please Forgive Me ", " Have You Ever Really Loved A Woman? ", "All For Love " and many more…

מי לא מתרפק על נוסטלגיה? עוצם עיניים וחוזר אחורה בזמן לכמה רגעים? אנחנו שמחים לבשר היום על הגעתו של מי שאחראי לפס הקול של הרבה רגעים מתוקים, אהבות נכזבות, ריקודי סלואו וימים תמימים – האיש שחוקי הטבע לא חלים עליו – בריאן אדמס.

בתחילת דצמבר כשהקיץ כבר הרחק בזיכרון והקור מתחיל לחדור, אין בשורה משמחת יותר ממופע בינלאומי של אחד האמנים האהובים והמצליחים שמגיע אלינו לשלושה מופעי חורף גדושי להיטים.

ההופעות שלו נחשבות מן הטובות בעולם בזכות הלהקה המשובחת , אינסוף להיטים, והאנרגיה הבלתי נגמרת של הכוכב הנצחי שיודע מה הקהל שלו מבקש, והוא מחזיר באהבה אינסופית.

לאורך השנים מיגנט קהל עצום ברחבי העולם ובחר את הופעותיו בקפידה כשהוא ממלא היכלי ענק בקהל מעריצים שגרעין מרשים ממנו נמצא גם בישראל. אדמס הטמיע עצמו עם אינסוף להיטיו ברדיו הישראלי וחדר לכל בית בישראל עם שיר הנושא של הסרט עטור השבחים 'רובין הוד' ובכל מסיבה עם ריקוד סלואו צמוד וכמובן בקליפים שזרמו אל ערוצי המוסיקה הראשוניים, בהם הכוכב הקנדי המיס לבבות גם בזכות המראה המדובר שלו.

מפיקי המופע, הדרן ופורום פקטור, בחרו את תאריכי המופע לחורף הרגוע, כשהקהל הרחב מבקש לעצמו אדרנלין של מופע בינלאומי ובטח כזה שאפשר לשיר את שיריו מתחילתו ועד סופו.

רשימת אירועים