סירק דה סוליי מציגים: קוזה

לאחר ההצלחה המסחררת של מופעי "אלגריה" ו "קידם" שהציגו בהיכל מנורה, עם למעלה מ 180,000 ישראלים שהגיעו לראות את הקסם, החליטו מנהלי סירק דה סוליי כי הקהל הישראלי הרחב יזכה בקיץ 2020 לקבל את חווית "סירק" האולטימטיבית, כאשר יציגו פה לראשונה את מופע הדגל Kooza בתוך מבנה הביג טופ.

העלילה עוקבת אחרי דמות של אדם היוצא למסע של גילוי עצמי באמצעות ממלכה קומית של דמויות אקסצנטריות, ריגושים מחשמלים, הפתעות מחוץ לקופסה, וצבעוניות מטריפת חושים שלוכדת את הדמיון של הקהל, כל אלו מושכים את הקהל לתוך עולם הפנטסיה המוטרף של סירק דה סוליי.

מבצע משפחתי מיוחד!

20% הנחה לכרטיס, למופעי סוף השבוע לרוכשים 4 כרטיסים ויותר!

תקף עבור זוג (2 מבוגרים) + 2 ילדים (ומעלה)

גני יהושע (פארק הירקון) נבחר לשמש כאתר להקמת הביג טופ למשך חודשי קיץ 2020. במאמץ משותף עם הנהלת הפארק ועיריית ת"א אושרה תכנית הבינוי שעיקרה הקמת משטח על פני 20,000 מטר אשר יידע "להכיל" את המבנה העצום המתנשא לגובה בניין בן שמונה קומות בו יוקם כל עולם התוכן העשיר של המופע. האולם מתוכנן ותפור בדיוק למידותיה (הגדולות) של סירק דה סוליי.

ההפקה תייבא לארץ את כלל צרכי המופע, החל מהמבנה עצמו התומך במערכות התלייה המיוחדות לאקרובטים ולתפאורה, האפקטים המיוחדים, מערכות הבמה, ההגברה והתאורה, מערכות הסאונד ותכנון האקוסטיקה שיעניקו לצופה חוויה אודיו-ויזואלית מושלמת עם להקה חיה שתלווה את המופע, חדרי האוכל והמטבחים, חללי אימונים ייעודיים, מחסן תלבושות ועוד.  ה"ביג טופ" בישראל והמופע המדובר יהיה זהה למתכונת בה המופע מוצג בכל העולם.

מבנה ה"ביג טופ" המיוחד יאפשר לכ-2,400 צופים להנות ממופע מרהיב בקרבה בלתי רגילה לבמה וזוויות צפייה מעולות מכל כיסא (שכן חלקים גדולים מהמופע מתקיימים באוויר מעל הצופים). הבמה פרוסה על כחצי משטחו ומסביבה הקהל ישוב בצורה של 270 מעלות, המשמעות היא חוויית צפייה מקסימלית בכל חלקי האולם.

VIP

סירק דה סוליי

הסיפור של סירק דה סוליי מתחיל בשנת 1984 בקנדה. קבוצה של עשרים אמני רחוב מתאחדים למופע קרקס יחודי שהופך עם השנים למותג הבידור הגדול בעולם- עם שלל מופעים מרהיבים שמעוררים את הדמיון, החושים והרגש.
הכל התחיל בבאי-סנט-פול (Baie-Saint-Paul) כפר ציורי ששוכן על גדתו הצפונית של נהר סנט-לורנס, במזרח קויבק סיטי שבקנדה. בלהקת התיאטרון Les Échassiers de Baie-Saint-Paul שהוקמה ע"י  Gilles  Ste-Croix  תוך עשיית מוזיקה, ריקוד ולהטוטים. שם, היה בחור אחד שהרשים וסיקרן את תושבי הכפר, היה זה גי לליברטה(Guy Laliberté). לימים- המייסד של סירק דה סוליי.

הקבוצה המשיכה להתפתח וייסדה את Le Club des talons hauts (מועדון העקבים הגבוהים). וב1982 אירגנה לראשונה את La Fête foraine de Baie-Saint-Paul, יריד תרבותי שכלל פרפורמרים מכל מאיזור ומטרתו היתה החלפת רעיונות,ו "החייאת" הרחובות למספר ימים. לאור ההצלחה, היריד התקיים גם ב1983 ו1984. Le Club des talons hauts משכו אליהם תשומת לב רבה, המייסדים גי לליברט Guy Laliberté) ) , גילס סטה-קרויקס ( Gilles Ste-Croix) והאנשים שסבבו אותם התחילו לרקום חלום מהפכני- ליצור קרקס קויבקי שיופיע בכל העולם. ב1984, לכבוד חגיגות השנה ה- 450 לגילוי קנדה רצו ראשי המחוז לחגוג בצורה כזאת שהשמחה תגיע לכל תושב בקויבק. לגי לליברטה הייתה את התשובה, וסירק דה סוליי יצאו למסע ההופעות הראשון שלא הפסיק עד היום...

Cookie Settings