אירוע הוויסקי החשוב של ישראל חוזר:

Whisky Live 2020

 יומיים מסחררים של וויסקי נדיר, אורחים בינלאומיים, סדנאות וטעימות על גג קניון עזריאלי תל אביב

אחרי חמש שנים רצופות של סולד אאוט, תערוכת וויסקי לייב הבינלאומית מבית Whisky Magazine היא ללא כל עוררין מוקד עלייה לרגל ואפשר כבר להכריז: ישראל היא וויסקי-ניישן. הקהל הישראלי צמא לאיכות מזוקקת ותערוכת Whisky live על גג קניון עזריאלי מציגה הפקה בסטנדרט גבוה עם עשרות בקבוקים נדירים, אורחים מחו"ל, סדנאות, ועוד. חגיגה לחך.

ישראל מתברגת כמארחת בולטת בין שורת מדינות בהן התערוכה מוצגת מדי שנה: אוסטרליה, אירלנד, אנגליה, ארה"ב, בלגיה, הודו, הולנד, יפן, צרפת, קנדה, ספרד ועוד.

כל מבקר בתערוכה מקבל כוס ויסקי מקצועית (גלנקיירן) בשווי 20 ש"ח ו3 טעימות בשווי 60 ש"ח

מתחם הפרימיום של תערוכת Whisky Live

הקהל הישראלי בשנים האחרונות מעמיק את הבנתו בוויסקי איכותי ועל פי סקרים חלה עלייה ניכרת בצריכת המשקה בישראל. Whisky live הוא האירוע המרכזי בתחום הן עבור הקהל המקצועי והן עבור אוהבי הז'אנר. השקות אקסקלוסיביות של בקבוקים, מהדורות מוגבלות ונדירות לצד מותגי הוויסקי המובילים מכל העולם. גם השנה יגיעו לתערוכה מומחים אורחים מהעולם שיעבירו סדנאות והרצאות שיכללו טעימות וויסקי מבקבוקים נדירים שמגיעים לארץ לראשונה. מתחם הפרימיום המפנק עבר שידרוג נוסף השנה ויציע מנות מיוחדות, מרחבי ישיבה מעוצבים וטעימות וויסקי מרחבי העולם ממבחר בקבוקים נדירים. השנה אפשר יהיה לדגום בפסטיבל גם ג'ין איכותי של מזקקות מובילות. 

איש הוויסקי תומר גורן, מנהלה המקצועי של התערוכה, מי שייבא את הפורמט לישראל והמזקק של "מילק אנד האני", המזקקה הישראלית הראשונה: "שוק הוויסקי בישראל גדל וצומח בשנים האחרונות, הן בכמות המותגים המיובאים לשוק הישראלי והן ברמת הידע וההבנה של הקהל המקומי. התערוכה היא חגיגה של טעמים וניחוחות והזדמנות לטעימה של בקבוקי וויסקי מיוחדים ואפשרות להעמיק ולצלול לעולמות התוכן של המשקה המדהים הזה בסדנאות שיועברו על ידי מומחי וויסקי מרתקים".

על ההפקה ניה הפקות של זאב וגלעד, אשר הפיקה גם את אירועי מידברן, פסטיבל הצילום הבינלאומי ואירועים לזכרו של מאיר אריאל ז״ל.

 

מספר המקומות מוגבל, הכניסה לתערוכה מגיל 18 ומעלה

Whiksy Live, קניון עזריאלי תל אביב בקומה השלישית, קומת גג הקניון.

 

כרטיס הפרימיום מקנה כניסה למתחם + 8 שוברים נוספים לטעימות

Cookie Settings